Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]@up - Nie działa jak trza i czy można dodać...


Fennec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Jak użyję znacznika @DesperekPL podczas edytowania postu wybiera mój nick zamiast wyższego.

Czy wam też to przeszkadza?

Proszę również o dodanie znaczników typu @2up albo coś w ten deseń, aby można było oznaczyć kogoś 2 x wyżej. Oraz dodanie @top - autor tematu.

Dziękuję.

aw

Opublikowano

1. W tym dziale nie zgłaszamy błędów,

lecz warto to poprawić.

 

2. Co do tych nowych znaczników - jestem na nie,

nie widzę sensu dodawania czegoś takiego, wystarczy

kilka sekund, żeby skopiować/zapamiętać czyiś nick.

f

Opublikowano

 

Jak dla mnie można by było zrobić taki przycisk pod postem. 

kAkHYPx.png

 

 

 

­

Opublikowano

Tylko co do tej edycji, bo czasami to wkurza, gdy trzeba edytować po 3 razy.

/edit Nie, bo @DesperekPL

Opublikowano

­

Tak.

 

Jak dla mnie można by było zrobić taki przycisk pod postem. 

kAkHYPx.png

 

Opublikowano

Te up poprawić bo ciągle mi mówią, że sam siebie oznaczam  -.- ( Miszczu xD )

 

A z tym drugim jestem neutralny, prędzej zrobić jakiś oznacznik do każdego jeśli byłaby taka możliwość.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Mi to nie przeszkadza, przepisanie czyjegoś nicku lub wejście na jego profil i skopiowanie ID to kilka sekund. 

Mimo wszystko jest to błąd, najlepiej napisz do @techse

giphy.gif

Opublikowano

Jak dla mnie można by było zrobić taki przycisk pod postem. 

kAkHYPx.png

 

 

Podoba mi się pomysł z tym up2, up3 itd. Może być to całkiem ciekawe usprawnienie przy odnoszeniu się do postu jakiegoś użytkownika.

 

­

 

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...